İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Babet Ayakkabı Yapımı

Örgü babet ayakkabı yazımızda evde giyebileceğiniz tığla yapılan bir patik modeli yer alıyor. Evin içerisinde ayakkabı olarak kullanabileceğiniz bir örnek.

Tığla yapılan patik modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. Bu modeli yaptıktan sonra evinizin içerisinde terlik giymenize gerek kalmayacak. Bunu hem patik hemde ev ayakkabısı olarak kullanabileceksiniz. Patik yapılışı gibi kolaydır. Tığ kullanmayı bilen hanımlar bu ayakkabıdan örerek hemen giymeye başlayabilirler. Çeyiz yapıyorsanız bu modelden de bir kaç tane yapmanızı öneriyoruz. Örgü bilmiyorsanız dahi örgü videosunu izleyip babet ayakkabıdan örebilirsiniz.

Babet Ayakkabı Modeli
Babet Ayakkabı Modeli

Ören hanımın paylaşmış olduğu videoda örgü babet yapılışında kullanılan malzemeler, örgü teknikleri ve daha fazla bilgi verilmiştir. Videonun süresi 50 dakikadır. Uzun diye üşenmeyin. Eğer patik yapmayı seviyorsanız eğer kısa bir süre içinde yaparak tamamlayabileceğiniz bu babet ayakkabıdan da örebilirsiniz.

Örgü babet ayakkabı modelinin yapım videosu aşağıdadır. Şimdi nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler aşağıdaki videoyu izlesinler.

Örgü Babet Ayakkabı Yapımı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir