Hobi

Yeni Model Fıstıklı Gelin Patiği Yapılışı

Yeni Model Fıstıklı Gelin Patiği Yapılışı

Fıstıklı gelin patiği yapılışı ile yepyeni bir model anlatımını yapıyoruz. Bu patik modelinin yapımını öğrendikten sonra çok çok beğeneceksiniz.

Çok güzel bir patik örneğiyle karşınızdayız. Patik modeli fıstıklı gelin patiği yapılışı modelidir. Bu model ile gelin kızlarımıza patikler örebilirsiniz. Tığla yapılan fıstıklarla süslenmiş olan bu patik modelini gelinleriniz için örebilirsiniz. Patik yapılışı videolu gösterilmiştir. Nihal hanımın Örgü Dünyası kanalında yayınlamış olduğu patiğin tüm detaylarını sizlerle paylaşacağım.

Fıstıklı Gelin Patiği

Fıstıklı Gelin Patiği

Yeni model patik arayanlar, gelinine patik örmek isteyenler veya çeyizlik patik arayanlar için yayınlamış olduğumuz bu örnekle yardımcı olmak istedim. Patiğin modelini çok beğendim. Ben de yakın zamanda patiği örmeye başlayıp bitince sizlerle burada paylaşacağım. Tığ işi bilenlerin kolayca yapabileceği patik modelidir.

Patik modelleri arasından en çok sevilen modellerden biri olacağını düşünüyorum. Bakalım ziyaretçilerimiz tarafından fıstıklı gelin patiği yapılışı ne kadar beğenilecek. Hepinize patik yapımında kolay gelsin. Tatlı örgüler diliyorum.

Fıstıklı Gelin Patiği Yapılışı

Yeni model Fıstıklı Gelin Patîği yapılışı_ayrıntılı anlatım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ