İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İki Şiş ile Çeyizlik Mor Beyaz Renk Patik Modeli Yapılışı

Çeyizlik patik modellerine iki şişle yapılan mor beyaz renk bir modeli daha ekliyoruz. Beyaz mor uyumuyla yapılan çeyizlik patiğin tüm detayları burada!

Çeyizlik patik yapılışına bir yenisini daha ekliyoruz. İki şiş örgü patik modeli yapımında kullanılan beyaz ve mor patik ipleri de çok uyumlu. Dilerseniz misinalı şişlerde örebileceğiniz bu örnek için 2 tane 3 numara örgü şiş kullanılıyor.

Maviden örgüler kanalında paylaşılan patiklere sürekli sitemizde yer veriyoruz. Yeni eklenilen be çok beğenilen çeyizlik patik modelini de ekleyelim dedik. Çok beğenilen bu patik modeline ziyaretçilerimizin ilgisini ne olacak yakında göreceğiz. Yapımıyla ilgili bilgiler videolu olarak gösterilmiştir. Videolu istekler daha çok olduğu için dikkat ederseniz paylaşım sayısı da artmış durumdadır.

İki şiş çeyizlik patik
İki şiş çeyizlik patik

En kolay örgülerden olan patik modellerinden sizlerde örün. Şişlerinizi patik iplerinizi hazırladıktan sonra sitemizdeki patikleri inceleyerek öğrenin. Daha sonra hem çeyizlik hemde gündelik hayat için patikler örmeye başlayın.

Normal patiklik ipler ve 3 numara şiş kullanılmıştır. 50 ilmek başlanıp 3 diş haroşa örülmüştür. 37, 38 numara patikler içindir.

İki Şiş Çeyizlik Patik Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir