Hobiler

25 Saniyede Burun Tıkanıklığını Geçirme Yöntemi

25 Saniyede Burun Tıkanıklığını Geçirme Yöntemi

Soğuk günler yavaş yavaş geliyor. Soğuktan şifasını kapan ve burnu akanlar için burun tıkanıklığını 35 saniyede geçirme yöntemi.

Kış aylarında ne kadar dikkat edilirsede hastalıklar kaçınılmaz oluyor. Soğuğu yiyince virüsler zaten ortalıkla geziyor. Grip olup sürekli burnunuzu çekmekten rahatsız oluyorsanız güzel bir öneri ve tedavi yöntemini sizlerle paylaşacağım.

İlaç şirketlerininde kimsenin bilmemesini istediği bir yöntemi sizlerle paylaşacağım. Bu yöntem ile burun akıntısını rahatlıkla durdurabileceksiniz. Yapmanız gereken sadece 2 basit yöntem. Bu yöntemleri uygulayarak burun akıntısından kurtulmak mümkün.

  1. Baskı ve akupunktur Dilinizin ucunu, ağzınızın iç kısmının en yüksek noktasına kadar değdirin.
  2. Orta parmağınızı ve işaret parmağınızı birleştirip kaşınızın tam ortasından olacak şekilde ileriye ve geriye hareketler yapın. İlk verdiğimiz yöntemi ve bu yöntemi sırayla 20 saniye boyunca uygulayın.
  3. Nefesinizi tutun. İkinci yöntem de nefesinizi tutmak. Yeterince nefes alamadığınızda, beyin yaşama iç güdüsünü dikkate alarak burun deliğinizi temizliyor.Burnunuzu tıkayın ve kafasını çok fazla olmayacak şekilde geriye doğru yaslayın. Rahatsız olacak duruma geldiğinizde parmaklarınızı çekin.

     

Burun tıkanıklığını giderme

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ