İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bornoz Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Bornoz lif yapılışı videolu anlatımlı olduğundan öğrenmeniz daha kolay olacaktır. Çok sevimli görünen bornoz lifin yapılışını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Lif örmek örgü işinin en kolaylarındandır. Herkes lif örebilir. Bir kaç anlatımlı video izleyerek liflerin nasıl yapıldıklarını inceleyenler rahatlıkla istedikleri lifleri örebilirler. Örgüye yeni başlayan hanımların ilk yaptığı işlerin başında örgü lifler geliyor.

Çok şirin görünen bir lif örneği ile karşınızdayız. Daha önce yapılışını yayınlamamış olduğunuz bornoz lif modelinin yapılışını paylaşalım dedik. Ören hanımın kanalında videolu olarak yayınlanan bornoz lif yapılışı ile nasıl yapıldığını değerli ziyaretçilerimiz de öğrensin istedik. İki farklı lif ipi ile örülen bornoz lif tığ ile yapılmaktadır.

Çeyiz hazırlığı yapmaya başlayan hanımların yeni yeni örnekler aradıklarını biliyoruz. Çeyiz bohçasına koymak için en yeni ve güzel liflerden örmek isteyenler için sürekli lif örnekleri kategorisinde anlatımlı model paylaşıyoruz.

Bornoz Lif Modelleri
Bornoz Lif Modelleri

Eğer örgü örmeyi biliyorsanız veya öğrenmek istiyorsanız bornoz lifi yapabilirsiniz. Yok ben uğramamam örgü örmek ile diyorsanız da lif yapıp satan kişileri araştırıp onlardan sipariş verebilirsiniz.

Bornuz Lif Yapılışı Anlatımlı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir