Hobiler

4 Şiş Bayan Patik Yapılışı

4 Şiş Bayan Patik Yapılışı

Patik yapmak isteyen hanımlar için videolu olarak 4 şiş bayan patik yapılışı modelini paylaştık. Sizlerde bu muhteşem patiği yapabilirsiniz.

Örgü biliyorsanız ve şiş işine merakınız varsa sizlere çok güzel bir örnek paylaştık. Bu örneğimiz 4 şiş ile yapılan bir patik modeli. Tığ ve 4 şiş ayrıca yün ip kullanılarak yapılan patiğimiz kışlık bayan patiktik.

İlk önce tığa ipi bağlayıp 8 tane zincir çekiyoruz. Önce şişin bitini alıp baştaki ilmeğe tutturuyoruz. Zencirlerin içinde birer tane ilmek çıkarıyoruz. Bu işlemi de 8 tane yapıyoruz. Zorlanırsanız tığı alıp ilmeği çıkarıp şişinize takabilirsiniz. Paylaştığımız videoyu izlerseniz 4 şiş ile bayan patik nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

4 Şiş Bayan Patik

Daha önce bir çok anlatımlı örneği örgü patik modelleri sayfasında yayınladık. İlk defa 4 şiş ile yapılan bir bayan patiği örneği paylaştık. Bebekler için de 4 Şişle Bebek Patiği Yapımı örneğini yayınlamıştık. Bu modeli öğrendikten sonra ona da göz atabilirsiniz. Umarım paylaştığımız patik örneğini beğenip sizler de yaparsınız.

4 Şiş Bayan Patik Yapılışı

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ