İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bahar Lif Modeli Yapımı

Baharın geldi, örgücü bayanlar bahar lif modeli yapımı ile renkli bir lif örebilirsiniz. Baharın neşesini taşıyan lifin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Lif modelleri anlatımına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bahar renklerini bulunduran harika bir örnek ile karşınızdayız. Emelce örgüler kanalında yayınlanan bu rengarenk lif modelini öğrenin diye sitemize ekledik. Üzerine çiçek ve kelebekler yapılarak süslenen bu lif modelini bakalım sizler beğenecek misiniz?

Lif modelleri arasından seçtiğimiz en muhteşem modellerin anlatımlarını sizler için paylaşıyoruz. Lif yapmak isteyen ve sürekli aynı modelleri örmek istemeyen hanımlar için paylaştığımız onlarca anlatımlı model var. Başka bir yerde bulamayacağınız bu lif modellerini el işi hobiler sitesi olarak sizlere çoğu zaman videolu anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Lif anlatımları videolu olduğunda öğrenmesi daha kolay olduğundan dolayı videolu paylaşımlara ağırlık veriyoruz.

Bahar Lif Modeli

Şimdi bahar aylarında yapıp banyolarınızda kese olarak kullanabileceğiniz bu harika lif örneğinin nasıl yapıldığını merak ediyorsunuz. Aşağıdaki 22 dakikalık videoyu izlemeniz bu lif modelinin öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Bahar Lif Modeli Videolu Anlatım

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir