İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Baklava Dilimi Keybot Örgü Bot Modeli Yapılışı

Dışarıda da ayakkabı yerine giyebileceğiniz tığ işi ile yapılan ismi keybot olan örgü bot modelinin yapım aşamalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Emel hanımın paylaştığı tığ işi ile yapılan örgü bayan bot yapımını sizlerle paylaşıyoruz. Çok beğeneceğinizi umduğumuzdan burada paylaştık. Patik yapmayı sevenlerin çok beğeneceği bu örgü modelinin adı keybot.

Tabanları ayakkabıcılardan satın alabilirsiniz. Ayrıca keçe tabanlar ve örgü ile yapılan bot altlıkları da kullanılabilir. Yapacağınız botları dilerseniz evde dilerseniz de dışarıda giyebilirsiniz.

Emel hanımın örgülerini çok beğendiğim için ziyaretçilerimle de paylaşıyorum. Çok güzel örgü patiklerin anlatımlarına daha önce yer vermişti. Bu videoları biz de patik modelleri kategorisine eklemiştik. Keybot patik modelinin yapımını da videolu olarak anlatmış. Videonun uzunluğu ortalama 40 dakikadır.

Örgü Bot Patik Keybot

Eğer patiklere ilginiz varsa örgü patikler kategorisinde yer alan hem anlatımlı hemde birbirinden güzel modellere bakabilirsiniz. Hadi şimdi keybotun yapılını öğrenelim.

Keybot Örgü Bot Modeli Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir