Hobiler

Baykuş Motifli Örgü Eldiven Yapımı

Kış aylarında çocukların elleri üşümesin diye onlara baykuş motifli eldivenler yapın. Baykuş motifli örgü eldiven yapımı detayları ile sitemizde!

Kış aylarında çocukların elleri üşümesin diye onlara baykuş motifli eldivenler yapın. Baykuş motifli örgü eldiven yapımı detayları ile sitemizde!

Şiş ile örgü eldivenler yapabilirsiniz. Özellikle çocuk örgüleri yaparken şiş işi kullanabilir ve kalın eldivenler yapabilirsiniz. Örgü baykuş eldiven yapılışı için de şiş kullanılacaktır. Örgü örmeyi biliyorsanız ve şiş işi ile aranız iyi ise zaten bi göz attınız mı nasıl yapıldığını hemencecik öğreneceksiniz.

Paylaşmış olduğumuz resimlerde çocuk eldivenin nasıl yapıldığı gayet basit bir şekilde anlatılmıştır. Sizde çocuklarınız kar topu oynarken elleri üşümesin diye örgü eldivenler yapın. Ayrıca kışın soğuk günlerinde sıcacık kalabilmeleri için örgü eldivenler, atkılar ve bereler yapın. Sitemizde sürekli anlatımlı örgüler paylaşılacaktır. Bizi takip ederek bunların nasıl yapıldıklarını da öğrenebilirsiniz.

Baykuş Eldiven Yapılışı

Baykuş Eldiven Yapılışı 1

Baykuş Eldiven Yapılışı 2

Baykuş Eldiven Yapılışı 3

Baykuş Eldiven Yapılışı 4

Baykuş Eldiven Yapılışı 5

Baykuş Eldiven Yapılışı 6

Baykuş Eldiven Yapılışı 7

Baykuş Eldiven Yapılışı 8

Baykuş Eldiven Yapılışı 9

Baykuş Eldiven Yapılışı 10

Baykuş Eldiven Yapılışı 11

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ