İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BJK Taraftar Lif Yapılışı

Beşiktaş hayranları için taraftar lif yapılışı. BJK motifli örgü lif yapıp beşiktaş taraftarı olan arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Beşiktaş hayranı olan kişiler için yapacağınız beşiktaş motifli lif modelleri çok hoşlarına gidecektir. Tığ işi ile kare bir lifin üzerine BJK 1903 yazarak güzel bir lif örebilirsiniz. Örgü lif örmeyi seven hanımlar beşiktaşlı arkadaşları için bu lif örneğinden örebilirler. Yapılışı çok kolaydır. Örgü lif seven hanımların rahatlıkla yapabileceği kolay ve basit bir modeldir.

Kare lif modelleri yazımızda BJK yazılı bir lif örneği yayınlamıştık. Bu paylaşımımızdan sonra bir beşiktaş taraftarı bu lif modelinin nasıl yapıldığını bizlere sormuştu. Bizde ören hanımın yayınlamış olduğu video ile yardımcı olmak istedik. Video biraz uzun bir saat gibi bir süre içerisinde anlatılmış olan örneğin tüm detaylarına yer verilmiş.

Beşiktaş Takım Lif Modeli

Yeni örnekler arayanlar için yeni bir arşiv paylaşmıştık. 2018 lif modelleri yazımızda paylaştığımız güzel modeller var. O modeller arasında takım lifleri de bulunuyor. Beşiktaş, galatasaray ve fenerbahçe takım lifleri de bulunuyor.

Beşiktaş Taraftar Lif Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir