İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çapraz Kare Lif Modeli Yapılışı

Bugün sizlerle çapraz kare lif modeli yapılışını paylaşacağız. Yapılışı çok kolay, görünümü ise güzel ve hoş görünen bir lif modelidir.

Bayanların hızına yetişemiyoruz. Her geçen gün yeni lif modelleri ile karşımıza çıkıyoruz. Sürekli yeni lif modelleri ortaya çıkmaktadır. Hanımlar hayal güçlerini kullanarak birbirinden güzel görünen örgü lifler yapıyorlar. Hünerlerini ortaya koyarak yapılan lifleri bizlerde sitemize paylaşmaya gayret ediyoruz. Hem facebook sayfamız olsun, hemde sitemizde şimdiye kadar onlarca lif modelinin yapım aşamalarını yayınladık. Şimdi de yine güzel bir lif örneğinin yapılış videosunu paylaşacağız. Lif modeli tığ işi ile yapılan çapraz kare lif modelidir.

Taban kısmını istediğiniz uzunlukta zincir çekerek başlayabilirsiniz. Daha sonra 7 zincir sonrasına batıp 2 defada çekmeniz lazım. Modelimiz tığ işi ile yapılmaktadır. Model tamanne youtube kanalına aittir.18 dakikalık bir video ile çapraz kare lif modelinin yapılış detaylarını bize videolu olarak paylaşmış. El işi hobiler editörü olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için de bu güzel lifim videosunu sitemize ekledim.

Çapraz Kare Lif Modeli

Çapraz Kare Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir