İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çiçek Desenli Baklava Dilimi Lif Yapılışı

Çiçek desenli lif yapılışı, baklava dilimi lif yapımı ikisi bir arada. Hem çiçek desenli hemde baklava dilimleri birleşimiyle yapılan olan harika bir model!

Lif modelleri anlatımları mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Yayınlamış olduğumuz anlatımlı lifler sizlere fazlasıyla yeterli olacaktır. Üstelik paylaştığımız lifleri bizden başka hiç bir yerde bulamayacaksınız. Yeni lif örneği öğrenmek isteyenler için kaçınılmaz modeller bulunuyor.

Şimdi paylaşacağımız model hem çiçekli hemde baklava dilimli model. Çiçeklerin ve baklava dilimlerinin birleşmesi ile yapılmış olan bu lif örneğine bakalım sizler ne diyeceksiniz. Pembe beyaz ipler ile yapılmış olan bu model çok ama çok şirin görünmektedir.

Anlatımlı lifler kategorisinde yayınladığımız Baklava Dilimi Lif Modeli Yapılışı modeli bulunuyor. O modelde sade bir model paylaşılmış. Baklava dilimleri ile yapılan bir örnek yer alıyor.

Çiçekli Baklava Dilimi Lif Modeli

Çiçekli Lif Yapılışı yazısında ise çiçeklerin süslemiş olduğu bir örnek bulunuyor. Şimdi paylaşacağımız örnekte ise ikisi bir arada yer alıyor. Lif modelimiz hem çiçekli hemde baklava dilimi ile yapılmış bir modeldir. Model için Şeyma’nın Örgü Modelleri kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çiçekli Baklava Dilimi Lif Örneği

Çiçekli Baklava Dilimi Lif Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir