İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çiçekli Fantazi Örgü Bayan Yelek ve Hırka Modeli Yapımı

Bayan yelek ve hırkalarında kullanabileceğiniz çiçekli fantazi örgü modeli ile karşınızdayız. Yazlık örgülerinizde kullanabileceğiniz örgü modelidir.

Bu model ile yelek, ve hırka yapabilirsiniz. Yazlık ve günlük kullanmak için örgüler örebilirsiniz. Yapılışı çok kolay bir örgü modeldir. Hepsi bütün halinde gidiyor, tek seferde gidiyor. Önce 6 tane zincir çekerek bir tane halka olarak örgüye başlıyoruz. Emelce örgüler kanalında paylaşılan bu harika örneğin yapılış detaylarını sizler için sitemizde yayınladık.

Yazlık örgülerinde tercih edebileceğiniz harika bir örgü modelinin yapımını sizlerle paylaşıyoruz. Bayan yelekleri ve hırkalarında kullanabileceğiniz çiçekli fantazi örgü modeli yapımını videolu olarak yayınladık. Sizlerde yaz gelmeden yaz için örgüler hazırlayabilirsiniz. Kendi yapmış olduğunuz yazlık hırka ve yelekleri kullanabilirsiniz. Örgü bilen hanımların çok kolay yapabileceği bir modeldir.

Çiçekli Fantazi Örgü Modeli

Çiçekli Fantazi Örgü

Şimdi gelelim bu modelin nasıl yapıldığına. Emel hanım aşağıdaki videoda bu örgü modelinin nasıl yapıldığını en ince ayrıntısına kadar anlatmıştır.

Çiçekli Fantazi Örgü Modeli Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir