İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok Merak Edilen Ahududu Hırka Modeli

Bugün sizlerle çok merak edilen ahududu hırka modelini paylaşacağız. Son dönemlerde hanımların gözdesi olan ahududu hırka modelini ister spor kıyafetlerinizle günlük yaşamınızda isterseniz de davetlerde, arkadaş toplantılarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

blank

Yapılışı oldukça kolay olan ahududu hırka ya da hanımlar arasındaki diğer isimleri baloncuklu, pıtırcıklı hırkanın yapılış aşamalarını sizlere anlatacağım. Ahududu hırka modeline başlamak için ihtiyacınız olan malzemeler  istediğiniz renkte kalın ip ve örmek için şiş ve dikmek için tığ.

Ahududu modeli, hırka dışında bebek battaniyelerin de, erkek bebek hırkalarında, kız bebek hırkalarında severek kullanılmaktadır. Ahudu örneği en çok bere modellerine yakışmaktadır. Hırka yapımında ahududu örneği sadece kol kısmında uygulanmaktadır. Koyu renk iple de açık renk iple de model kendini çok güzel göstermektedir.

Şimdi gelin hep beraber ahududu hırka yapılışını bütün ayrıntılarıyla mimuu.com’ a ait youtube videosundan izleyelim. Kanalına abone olmayı unutmayın. Yorumlarınızı da bizlerle paylaşın lütfen.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir