İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Bayan Hırkaları 70 Tane

70 Tane örgü bayan hırkaları. Ziyaretçilerimiz tarafından bayan hırka modelleri paylaşmamızın istenilmesi üzerine örgü hırkalar paylaştık.

Geçen gün sizlere anlatımlı model olarak bayan yelek modelleri paylaştım. Toplamda 31 tane yelek modelinin yapılışını gösteren paylaşımları yayınladıktan sonra ziyaretçilerimiz tarafından bayan hırka modelleri paylaşımları yapmam istendi. Bende bu sayfayı onlar için hazırlayarak tamı tamına 70 tane örgü bayan hırkaları paylaşıyorum.

Örgü ile kadın yelekleri yapıldığı gibi hırkaları da yapılmaktadır. Tığ işi hırka modelleri ve şiş işi hırka modelleri yapılışlarında kullanılan örgü tekniklerini de örgü videoları sayfamızda paylaşıyoruz. Böylelikle hırka yapacak olanlar kullanacakları örgü tekniğini de sitemizden öğrenebilirler.

Bayan hırka modelleri paylaşımları ilk defa yapıyorum. Genellikle yelek paylaşımları istendiğinden dolayı örgü yelekler paylaşıyorduk. Bebek hırkaları paylaşsak da bayan hırkaları paylaşmadık. Bundan sonra bayan hırka yapılışı da paylaşacağız.

El işi bayan hırka modelleri 70 tane model arasından beğeneceğiniz model mutlaka olacaktır. Kimi model tığ işi ile yapılsa da genellikle şiş işi kullanılmıştır.

Mevsimlik örgü bayan hırka

Bazı hırka modellerinin yapımında ajurlu örgü tekniği kullanılmıştır. Bazı hırkalarda saç örgüsü tekniği bazılarında ise örgü bordür kullanılmıştır. Yayınladığımız hırka arşivinde uzun kollu hırkalar, kısa kollu hırkalar, mevsimlik, kışlık ve yazlık hırkalar, yarım hırkalar bulunuyor.

Hırka veya yelek yapmak istiyorum diyorsanız en son yayınlamış olduğumuz örgü bayan yelek yapılışı yazısındaki ajurlu örgü ile yapılan yelek ve bluz modeline bakabilirsiniz.

Bayan yelek modelleri 2018 yazısında da yeni moda yelek modellerine göz atabilirsiniz. Yapılışını merak ettiğiniz model olursa yorum kısmından bana sorabilirsiniz.

Örgü ile bayan giysisi olarak hırka, yelek, patik, şal, bluz, atkı, bere, kazak, boyunluk yapabilirsiniz. Eğer yapmayı bilmeyip öğrenmek istiyorsanız anlatımlı örgüler paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.

Örgü Bayan Hırkaları

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir