İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Dantelli Pembe Renk Hırka Modeli Yapılışı

Tığla dantelli bayan hırka yapılışı videolu anlatımlı modeli ile sizlerle. Bayan hırkası yapılışı arıyorsanız tığ işi ile yapılan bu güzel hırka modeli tamda size göre. Kolay hırka yapımı hemde videolu anlatımlı olarak paylaşılmıştır.

Örgü bayan hırkaları yazımızdan sonra modellerin yapımlarını isteyenleriniz olmuştu. Bugün karşılaştığım harika bir hırka modelini paylaşmak istedim. Hırka modeli tığ ile yapılıyor. Tığ işi hırka yapılışı kolay bir modeldir. Dantelli hırka yapılışı videosu ile nasıl yapıldığını öğrenip hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Tığ işi dantelli hırka yapımı

Örgü örmeyi bilmiyorsanız ilk önce anlatımlı örgü videoları ile kendinizi geliştirin. Örgü tekniklerini tamamen öğrenmeden örgü örmeye başlarsanız zorlanırsınız. Neyi nasıl yapacağınızı bilmediğinizden dolayı şaşırırsınız ve aklınız karışır. Örgü tekniklerini öğrenirseniz örgüleri kolaylıkla örebilirsiniz. Bir modeli gördüğünüz zaman istediğiniz şeye rahatça uygulayabilirsiniz. El işi hobiler sitemizde eğitim videoları mevcut. Bu videoları izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Tabi ki bunu acemi olan arkadaşlarımız için söylüyorum. Örgü örmeyi biliyorsanız yazdıklarıma kulak asmayın. Siz zaten ustalaşmışsınızdır. Gördüğünüz modeli hemencecik yapabilirsiniz.

Tığ işi dantelli örgü hırka yapılışı

Tığ işi dantelli yelek yapılışı videosunu yayınlamıştık. Çok beğenilen yelek modelinden sonra birde hırka modeli paylaşalım istedik. Tığ işi dantelli hırka yapılışı ile paylaşımımızı yapıyoruz. Hırkanın yapılışı tığladır. Video ise İngilizcedir. Burada dikkat etmeniz gereken şey videoyu izleyerek tığ ile yapılanları görmek olacaktır. Tığla yapılan şeyleri gördükten sonra dantelli hırka yapımında zorlanmazsınız.

Tığ işi hırka yapımı

Tığ işi dantelli hırka

Pembe hırkanın yapılışı aşağıdaki videoda ayrıntılı gösterilmiştir. Siz videoyu izleyip hırka yapımında gösterilen şeyleri dikkatlice takip edin.

Tığla Dantelli Hırka Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir