İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gören Hayran Kalacak Fare Dişi Kapşonlu Hırka Modeli

Gören hayran kalacak! Çok iddialı bir söylem değil mi?  Görenlerin hayran kalacağı fare dişi kapşonlu hırka modeliyle iddiamızın arkasındayız 🙂

blank

Bu hırka modeli yeni doğan bebeklerimiz, çocuklarımız için çok güzel ve sade bir model. Bilindiği üzere bebek hırkalarında fare dişi örgü modelinin ayrı bir yeri var. Siz de bebeğinize, çocuklarınıza kapşonlu bir hırka örmek isterseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

Yukarıdaki görselde de görüldüğü üzere beyaz renkte kendini oldukça gösteren bir model. İşte bu yüzden bu hırkayı açık renkli örgü ipleriyle örmenizi tavsiye ediyoruz. Düğme rengi olarak da istediğiniz bir renk düğmeyi seçebilirsiniz. Bir kız bebeğiniz varsa örgü ipini beyaz tercih edip düğmelerde mor, kırmızı ya da pembe rengini kullanabilirsiniz. Erkek bebekler içinse bebe mavisi örgü ipiyle lacivert düğmeler çok şık olacaktır.  Tabi ki bunlar bizim önerimiz kendi zevkinize uygun olanı tercih edeceğinden hiç bir şüphemiz yok.

Modelin ayrıntılı anlatımını Elif Pirenvise Bebeğim Örgülerim adlı Youtube kanalından Elif Hanımın sunumuyla dinleyebilirsiniz. Kanala abone olup paylaşımı beğenirseniz Elif Hanıma teşekkür etmiş olursunuz.

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir