İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Kadın Yelekleri En Yeni Modeller

Ziyaretçilerimiz tarafından bayan yelek modelleri paylaşımı için çok fazla istek alıyoruz. Paylaştığımız kadın yelek modelleri ve en güzel örnekleri seçtik.

Geçenlerde sizlere çok güzel bir arşiv Örgü Bayan Yelek Modelleri paylaşımını yaptık. Örgü bayan yeleği modeli isteyenler için paylaştığımız o yazıdan sonra yeni modeller paylaşmamızı isteyenler oldu. Kadın yelekleri yazımızı da ondan dolayı paylaşıyoruz.

Sizlere sürekli bayan yelekleri yapılışı paylaşıyoruz. Bayan yeleği yapılışında kullanabileceğiniz tüm örgü tekniklerini örgü videoları kategorisinde paylaşıyoruz. Örgü örme videoları yelek yapmak isteyen hanımlara yardımcı oluyor.

Yeni örgü yelek modelleri arayanlar aşağıdaki en güzel modelleri inceleyebilirler. Tüm modeller özel seçim olup tek tek inceleyerek burada yayınladık. Anlatımlı yelekler için ise yelek modelleri kategorisini incelemelisiniz.

Örgü Kadın Yelekleri

Aşağıdaki bayan yelekleri yapımında her modelde farklı teknik kullanılmıştır. Kimi tığ işi ile yapılırken kimi ise şiş işi ile örülmüştür.

Yeni Bayan Yelek Örnekleri

Özellikle son zamanlarda hanımlar örgü yelekler giymeye başladılar Kendi yaptıkları yelek modelleri ile yelek ihtiyaçlarını gideren hanımlar extra para harcamıyorlar.

Örgü Yeni Yelekler

Şiş işi yelekler ve tığ işi yelekler yaparak sizlerde giyebilirsiniz. Kalın örgü ve ince örgü ipi kullanarak kışlık, yazlık ve mevsimlik bayan yelekleri yapabilirsiniz.

Örgü Kadın Yelekleri

Anlatımlı yelek modelleri videoları ile yeleklerde kullanılan örgü tekniklerini öğrenebilirsiniz. Sıfırdan yelek örmeye başlasanız dahi yayınlamış olduğumuz örgü videoları sizlere yardımcı olacaktır. Kolay yelek modelleri örebilirsiniz.

Kadın Yelek Modelleri El Yapımı Bayan Yelekleri

4 Yorum

 1. Azize 6 Ekim 2017

  Ellerinize sağlık bendede yelekleri olup giyiyorum

 2. Azize 6 Ekim 2017

  Güzel olmuşlar ellerinize saglik

 3. Duygu 1 Kasım 2017

  İlk defa örgü yapacağım ve kolay yelek modeli önerirmisiniz bana

  • hobiler Yazar | 1 Kasım 2017

   Duygu hanım yelek modelleri kategorisinden kolay yelek anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir