İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ajurlu Örgü Bayan Yelek ve Bluz Modeli Yapılışı Anlatımı

Ajurlu örgü modeli ile bayan yelek ve bluz yapılışı. Ajurlu örgü ile pembe renk bluz ve bayan yeleği yaparak takım halinde giyebilirsiniz.

Ajurlu Şiş İşi örgülerinden olan yeni bir model. Örgü askılı bluz ve örgü ajurlu yelek yapılışı için yayınladığımız şiş işi örgü tekniğini kullanabilirsiniz. Gönül hanımın anlatımlı örgü videolarını hayranlıkla takip ediyorum. O kadar güzel teknikleri bizlerle paylaşıyor ki hayran kalmamak elimde değil.

Örgü Yelek ve Bluz

Elmas Örgü Modeli

En son paylaşmış olduğu ajurlu örgü modeli ile yapılan ve bluz ve yeleklerde kullanılan örgü tekniğini de çok beğendim. Şiş işi örgü ile yapılan bluz ve yelek takım halinde kullanılabilir. Özellikle kış ayları için bu yelek ve bluzdan yapabilirsiniz. Askılı bluzu mevsimlik olarak da kullanabilirsiniz.

Ajurlu Örgü Pembe Yelek

Bizi düzenli takip ediyorsanız bayan yelek örnekleri paylaştığımızı bilirsiniz. Hem anlatımlı hemde model paylaşımları yapıyorum. Yeleklerin yapılışında kullanılan örgü tekniklerini sizlere öğretmek için videolu yapılışlarına yer veriyorum.

Ajurlu Örgü Bluz Modeli
Ajurlu Örgü Bluz Modeli

Bir diğer adı elmas örgü modeli olan bu örnek ile çok güzel bayan yelekleri, gelin kız yelekleri ve bebek örgüleri örülebilir.

Ajurlu Pembe Örgü Modeli

 Örgü Bayan Yelek ve Bluz Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir