İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faraş Örgü Modeli Yapılışı

Yelek örerken işinize yarayacak olan faraş örgü modeli yapılışı ile karşınızdayız. Çok beğenilen şiş işi örgü modellerinden faraş örgüyü öğrenebilirsiniz.

Özellikle bayan ve bebek yeleklerinde kullanılan faraş örgü modeli yapılışını sizler için sitemizde paylaştık. Gönülden örgüler kanalında paylaşılan bu harika örnek videolu olarak anlatılmış. Şiş işi seven hanımlar faraş örgü modelini de sevecekler. Bir çok örgüde rahatlıkla kullanabileceğiniz harika bir örgü tekniğidir.

Faraş örgü modeli ile bayanlara yelek, hırka ve şallar yapabilirsiniz. Bebeklere de yelek, hırka, süveterler örebilirsiniz. Sizlerde örgülerinizde faraş örgü modelini tercih edin.

Farklılık istiyorsanız ve bundan sonraki örgülerinizde yeni teknikler kullanmak istiyorsanız faraş örgü modeli tam da size göre. Açık renk örgülerinizde harika görünüyor. İsteyenler tabii ki koyu renk örgülerde de kullanabilirler.

Eğer Gönülden örgülerin paylaşmış olduğu videolu örgüleri takip ediyor ve beğeniyorsanız 3 Ters 3 Büz Örgü Modeli Yapılışı modeline de göz atmanızı öneriyoruz.

Faraş Örgü Modeli

Faraş örgü modeli yapılışını sizlerde videolu anlatım ile öğrenin. Anlatımlı videolar ile öğrenmeniz daha kolay olacak. Örgü videoları ile kendinizi iyice geliştirebilirsiniz.

Faraş Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir