İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gelincik Örgü Modeli Yapımı

Sevgi hanımın kanalında paylaşmış olduğu gelincik örgü modeli yapımı sitemize eklenmiştir. Bu harika örgü tekniğini sizlerde sitemizden öğrenebilirsiniz.

Evet sevgili hanımlar anlatımlı örgüler paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sitemizi ziyaret eden siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaşmış olduğumuz onlarca anlatımlı örgü arasından en güzellerinden bir tanesi olan gelincik örgü modeli ile karşınızdayız. Yine videolu anlatımlı olarak paylaşacağımız bu harika örneğin sahibi ise Sevgi hanım. Takipçileri için kanalında yayınlamış olduğu gelincik örgü modeli yapımını bizlerde sizler için sitemize yükledik.

Yapacağınız örgülerde değişik değişik modeller kullanmak istiyorsanız yayınladığımız örgü tekniklerini öğrenin. Sonrasında her örgüde bir model kullanarak farklı örgüler yapabilirsiniz. Waffle Gofret Örgü Modeli Bebek Battaniyesi yazısında bebekler için harika bir battaniye yapımını yayınlamıştık. İşinize yarayabilir.

Gelincik Çiçeği Örgü Modeli

Şimdi gelincik örgü modeli nasıl yapılır diye merak edenler için yayınlamış olduğumuz bu yazıda sizlere yardımcı olacağız. Aşağıdaki 17 dakikalık videoda örgü tekniğinin detaylı anlatımına yer verilmiş. Videoyu başlatıp nasıl yapıldığını sizlerde öğrenin.

Gelincik Örgü Modeli Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir