Hobi

İğne Oyası Çeyizlik Ayçiçeği Modeli Yapılışı

İğne oyası ile ayçiçeği modeli yapılışı sitemize eklenmiştir. Videoyu izledikten sonra sizlerde yazmalarınızı ayçiçeği oyası ile süsleyebilirsiniz.

İğne oyası ile ayçiçeği modeli yapılışı ile karşınızdayız. Videoyu izledikten sonra sizlerde yazmalarınızı, çeyizlerinizi ayçiçeği iğne oyası ile süsleyebilirsiniz.

Ayçiçeği oyası sevenler için video paylaştık. Artık sizlerde yazmalarınızı ayçiçeği oyası ile süsleyin. İğne oyası biliyorsanız veya öğrenmek istiyorsanız eklemiş olduğumuz videoyu izledikten sonra ayçiçeği oyası yapılışını öğreneceksiniz. Videoda detaylı bir şekilde anlatılan oya örneği ile yazmaları süsleyebilir daha güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz. İğne oyası ile ayçiçeği yapılışının püf noktaları da yine videoda yer alıyor.

Gelin adaylarının çeyizleri için her gün videolu iğne oyaları modelleri ile sizlere yeni modeller paylaşıyoruz. Videolu olunca örneklerin yapılışlarını daha kolay bir şekilde öğreneceksiniz. Yine aklınıza takılan sorular olursa bu iğne oyası hakkında yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

İğne Oyası Ayçiçeği Modeli Yapılışı

KOLAY İĞNE OYASI #AYÇİÇEĞİ MODELİ#

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ