İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İki Şiş İle Bayan Patik Modeli Yapılışı

İki şişle yapılan bayan patik modelinin yapılışını paylaşıyoruz. Patik örecekseniz 2 tane örgü şişi ve yün iplerinizi hazırlayıp videoyu izleyebilirsiniz.

Patik modelleri her geçen gün farklılıklarla karşımıza çıkıyor. Tunus işi, babet patik, dansöz patik ve 4 şişle yapılan patik modeli derken şimdide 2 şiş ile yapılan patik çıkıyor karşımıza. Bir grupta karşıma çıkan 2 şiş patik modeli bir çok yorumla karşılaşmıştı. Yorumlarda patiğin yapılışını öğrenmek isteyen yüzlerce bayan nasıl yapıldığını soruyorlardı. El işi hobiler olarak daha fazla kişiye yardımcı olmak için nasıl yapıldığını paylaşmak istedik.

İki Şiş ile Yapılan Patik

İki şiş ile örülen patik modelini çeyizlik patikler arasına koyabilir, kendiniz veya eşiniz dostunuz için örebilirsiniz. Eğer şiş işi örgüden anlayan biri iseniz yapmaya ne dersiniz?

İki Şiş Patik

Merhaba sevgili hanımlar. Sizlere iki tane şiş ile yapılan bayan patik modelinin yapılışını paylaşıyoruz. Emel hanım videosunda iki şiş ile yapılan bu güzel patiğin yapılışını bizlere anlatmış. Aşağıda resimde bulunan patiğin yapılışı için ise videoyu izlemeniz gerekiyor. Videoda patiğin nasıl yapıldığı ve nelere gerektiğinden bahsedilmiş.

İki Şişle Patik

İki Şiş İle Patik Modeli Yapılışı

2 Yorum

  1. elif 19 Ocak 2018

    ablacım anlatımın harika ama ilk ilmekleri 62 başlamama rağmen çok küçük oldu

  2. Sibel 17 Nisan 2019

    Ablacım anlatımın harika ama ilk ilmekler 2ters 3 düz diyorsunuz sonra 3düz 2ters dediniz hangisi doğru yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir