Hobiler

İki Şişle Yapılan Buğday Taneleri Örgü Modeli

Bebek yelekleri ve bayan örgülerin kullanabileceğiniz örgü tekniklerinden iki şişle yapılan buğday taneleri örgü modeli yapılışı sitemizde paylaşılmıştır.

Şiş işi seven hanımlar için harika bir örnek yayınlıyoruz. Modelimizin adı ise iki şişle yapılan buğday taneleri örgü modelidir. Tamanne kanalında yayınlanmış olan bu örgü tekniğinin nasıl yapıldığı videolu olarak ayrıntılı bir şekilde paylaşılmıştır. Bebek yelekleri ve bayan örgülerinde tercih edilebilecek ve bunun dışında diğer bir çok örgü de de kullanabileceğiniz bir örgü tekniği olan buğday taneleri örgü modelinin yapımını sizlerde öğrenin.

Sitemizde yayınladığımız videolar sizlere örgü tekniklerini öğretmek için paylaşılıyor. Örgü öğrenmek isteyen hanımlar için paylaşmış olduğumuz detaylı anlatımlı örgü modelleri ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizlerde sitemizi sık sık takip edip eklediğimiz örgü videolarına göz atabilir ve örgü tekniklerini öğrenebilirsiniz. Şimdi iki şişle buğday taneleri örgü modeli yapılışına bir göz atalım.

 Buğday Taneleri Örgü Modeli Yapılışı

İki Şişle Buğday Taneleri Modeli

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ