İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İşlemeli Patik Ayakkabı Modeli Yapım Aşamaları

Örgü tığ işi bayan patik modelleri ve yapılışı. İşlemeli patik ayakkabı modeli yapım aşamaları videolu anlatımlı olarak emine hanımca anlatılmıştır.

Evde ev ayakkabı olarak da kullanabileceğiniz çok hoş bir bayan patiğinin yapımına yer veriyoruz. Emine hanımın baştan sona kadar anlatmış olduğu işlemeli patik yapılışı yapım aşamaları videolu olarak burada.

Patik modelleri kategorisindeki anlatımlı patiklere devam ediyoruz. Patik örnekleri arayan hanımların sayısı iyice arttı. Çünkü günümüzde bir çok bayan örgüye yönelmiş durumda. Gençlerin dahi yapmış olduğu örgülerin sayısı az değil. Bizde sürekli aynı örgüleri örmeyin diye yeni patikler yayınladık.

Emel hanımın işlemeli bayan patiği yapılışı videosu ile sizlere bu modelin yapımını yayınlıyoruz. Şeker tadında tatlı olan bir patik örneği. Eminim bu örneği sizde beğeneceksiniz.

İşlemeli Bayan Patik

Bu patik modeli diğer modellere göre daha farklı. İşlemeli olan bu patik tığ işi ile örülüyor. Keçe tabanlı bir modeldir. Bu modeli yapıp ev içinde kullanabilirsiniz.

İşlemeli Bayan Patik Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir