Hobiler

Keçe Tabanlı Bayan Patik Yapımı

Keçe Tabanlı Bayan Patik Yapımı

Bahçedede rahatlıkla kullanabilmeniz için keçe tabanlı bayan patik yapımı sizlerle. Bu patik modeli ile ayaklarınız daha rahat edecektir.

Hep aynı patik modellerini görmekten sıkılanlar için süper bir model paylaşıyoruz. Üstelik bu modeli balkonda, bahçede ve istediğiniz yerde rahatlıkla giyebileceksiniz. Çünkü modelin altına keçe koyacaksınız. Keçe tabanlı bu patik modelini dilediğiniz yerde rahatlıkla giyebilirsiniz.

Öncelikle ayağınızın boyutuna göre keçe hazırlıyorsunuz. Daha sonra keçenin etrafını çevreleyecek şekilde patiğin taban kısmını yapıyorsunuz. Daha sonra patiğin diğer bölümlerini yaparak keçe tabanlı patik modelini tamamlamış olacaksınız.

Örgü patikler paylaşımı arasında ilk defa keçe tabanlı bir model paylaşımı yapıyoruz. Patiğin tabanının keçeden olması kullanım alanlarınızı arttıracaktır. Eğer tığ işinden anlıyorsanız tuhafiyeden tığ, patik ipi ve keçe alarak bu patiği yapmaya hemen koyulabilirsiniz. Resimli anlatımlı bayan patik yapılışı ile nasıl yapıldığınıda kolaylıka öğreneceksiniz.

Keçe Tabanlı Bayan Patik Yapılışı

Keçe tabanlı örgü patik 1

Keçe tabanlı örgü patik 2

Keçe tabanlı örgü patik 3

Keçe tabanlı örgü patik 4

Keçe tabanlı örgü patik 5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ