İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Keçe Tabanlı Örgü Ev Botu Yapımı

Son zamanlarda çok aranan bir örgülerden biri olan örgü ev botunun keçe tabanlı modelinin yapılışını paylaşıyoruz. Evin içinde giymeniz için kendinize örgü botlar yapabilirsiniz.

Örgü ev botu kışın evin içinde ayakları ısıtmak için kullanılan bir örgü çeşitidir. Ayrıca patiklerinde bir farklı şeklidir. Örgü botların görünümü bot şeklinde olup kalın örgü ipleri ile örülmektedir. Patik yapılışına göre yapımı biraz daha zordur. Ama gözünüzü korkutacak derecede zor bir örgü değildir.  Kolaylıkla yapabileceğiniz örgü botu evin içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kısa bir süre içinde kendinize veya çocuklarınıza örgü botlar örebilirsiniz. Böylelikle bastığınız yerlerdeki soğuk ayağınıza işlemeyecek ve hasta olma imkanınız da azalacaktır.

Örgü ev botu yapılışı uzun süredir sıkça aranan örgülerden biridir. Hanımlar botun nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorlar. Bir çok yerde açıklaması bulunsa da detaylı açıklamaya ne yazık ki ulaşamıyorlar. Örgü ev botu yapmak isteyenler ya yapımını anlamıyor ya da yaparken yarıda kalıyorlar. Ev botu yapılışı yazımızda kolay bir örneğin yapımını paylaşmıştık. Bu yazımızdaki ev botu yapılışında ise taban kısmında keçe kullanılmıştır. Tuhafiyelerden satın alacağınız keçe taban üzerine bot patiğinizi örebilirsiniz.

Örgü Ev Botları
Örgü Ev Botları

Ören hanım kanalında yayınlanan keçe tabanlı örgü ev botu yapımı çok sade bir dille anlatılmıştır. Videoyu izleyerek tam anlamıyla yapımına ulaşabilirsiniz. Hem yarıda kalmaz örgüyü öğrenmeniz hemde kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Keçe Tabanlı Örgü Ev Botu Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir