İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kilim Desenli Tunus İşi Bayan Patik Yapılışı Açıklamalı

Tunus işi kilim desenli 2 farklı renk iple örülen bayan patik yapılışı açıklamalı. Bayan patiği tarifi arayanlar için bu şık patiği paylaşıyoruz.

Yeşil ve beyaz renk patik ipiyle örülen kilim desenli patik modeli Tunus işi örgü tekniğiyle örülmüştür. 2 numara Tunus şişleriyle örülen bu modeli tığla da yapabilirsiniz fakat zahmetli olur. Tavsiyemiz Tunus şişleriyle örmenizdir.

Bu patiğin yapımında burun kısmından başlanıyor. Arttırma işlemi yapılıp taban kısmı ve topuk kısmı beraber bitirilmektedir. Detaylar zaten paylaştığımız videoda gösterilmiştir.

Tunus işi kilim patik modeli

Kış aylarında ayaklarımıza giymek için kullanmış olduğumuz patiklerin yapılışlarını burada paylaşıyoruz. Yayınlamış olduğumuz videolu anlatımlı patik modelleri sizler için videoyla gösteriliyor. Yapmak istediğiniz patik sayfasına girip en alttaki videoyu açarak hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kilim desenli Tunus işi patik modelini beğenirseniz paylaşmayı unutmayın. En güzel patik modellerini paylaşmaya devam etmemiz için bizi desteklemenizi rica ediyoruz. Paylaştığımız videoları sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız daha fazla kişiye ulaşabiliriz.

Kilim Desenli Tunus İşi Patik Yapılışı

2 Yorum

  1. lutfiye 18 Şubat 2018

    cok guzel ellerinize saglik nasıl abone olabilirim

  2. mustafa 8 Şubat 2019

    çok güzel olmuş emiş yaşar beğendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir