İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kırmızı Beyaz Çiçekli Lif Modelinin Yapılış Aşamaları

Kırmızı beyaz renklerde çiçekli bir lif yapmak istermisiniz? Kolay lif arayan hanımlara çiçekli lif modelinin yapılış aşamalarını paylaştık.

Lif modelleri arasından seçmiş olduğumuz kırmızı beyaz çiçekli lif modelinin yapılış aşamalarını sitemize ekledik. Aşamalara bakaran sizlerde bu lifin yapımını öğrenebilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz lif örnekleri ile sizlerde lif yapılışlarını öğrenip kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çiçekli lif anlatımı olarak Anlatımlı Çiçekli Lif Yapılışı yazımızda bir model paylaşmıştık. Şimdi paylaştığımız lif modeli Tuğba’nın Rengarenk Dünyası sayfasından alıntıdır. Tuğba hanımın anlatımını bizlerle paylaşmış olduğu kırmızı beyaz çiçekli lif modeli yapılışı çok açıklayıcı olmuş. 7 parçadan olan lif modelinin yapımında kırmızı beyaz lif ipleri kullanılmış. En ortaya beyaz onun üstüne ise kırmızı altıgen yapılmış. Sonrasında ise ortası kırmızı üstü beyaz olan altıgenler yapılarak birleştirilip lif modeli elde edilmiş.

Yeni Lif Modelleri Arayanlar Bizi Takip Etsinler

Yeni lif örmek isteyenler çiçekli liflerden yapabilirler. Her geçen yıl karşımıza yeni örnekler çıkıyor. Bizlerde el işi hobiler sitesi olarak yeni çıkan lif modellerinin yapım aşamalarını sitemizde yayınlamaya gayret ediyoruz. Bakalım kırmızı beyaz çiçekli lif modeli sizler tarafından ne kadar beğenilecek?

Çiçekli Lif Yapılış Aşamaları

Kırmızı beyaz lif yapılış aşamaları 1

Kırmızı beyaz lif yapılış aşamaları 2

Kırmızı beyaz lif yapılış aşamaları 3

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir