İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Komşu Çatlatan Örgü Modeli Yapılışı

Bugün paylaşacağımız örgü modeli komşu çatlatan örgü modeli yapılışı. Bayan örgüleri, bebek örgüleri ve erkek örgülerinde kullanabileceğiniz örgü modelidir.

Çok güzel bir örgü tekniği ile karşınızdayız. Şimdi paylaşacağımız örgü modelinin ismi sizlere biraz tuhaf gelebilir fakat modeli sizlerde çok beğeneceksiniz. Şerifenin Örgü Dünyası kanalında paylaşılan bu örneğin yapımını sizlerle paylaşmak istedim. Bayan örgülerinde, bebek ve erkek örgülerinde kullanabileceğiniz bir model. Model şiş ile yapılmaktadır. 4 ilmek modelin sayısı. Arada 2’şer tane ters ilmek bulunmakta. 6 ilmek ve katları olarak hesaplayabilirsiniz. Model sadece ön yüzde kuruluyor. Arka yüzde ilmekler aynen örülüyor.

Şerife hanımın videolu olarak yayınladığı komşu çatlatan modelinin yapılışı basittir. Örgü biliyorsanız ve şiş işine ilginiz varsa rahatlıkla öğrenebileceğiniz bir modeldir. Videolu olması daha rahat öğrenmenizi sağlayacaktır. 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde komşu çatlatan örgü modelinin detaylarını sizlerde öğreneceksiniz.

Komşu Çatlatan Örgü Modeli

Komşu Çatlatan Örgü Modeli Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir