İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Krokodil Bot Patik Yapılışı

Patik yapmak isteyenler krokodil bot patik yapılışı sitemizde paylaşılmıştır. Örgü tığ işi ile bu muhteşem bot patiği sizlerde yapabilirsiniz.

Bir bot için ortalama bir yumak ip gidiyor. Ören bayan bora renk olarak ise 066 ip kullanılmıştır. Tığ ise 0.5 numara tığ kullanılmıştır. Bu patik modeli diğer modellere göre zor bir modeldir. Fakat çok güzel bir modeldir.

Krokodil bot patik yapılışı arayanlara nasıl yapıldığını paylaşıyoruz. Krokodil patik yapımı diğer örneklere göre biraz daha zordur. Uğraşı daha fazladır. Fakat elde edeceğiniz bot patik modeli için uğraşınız değecektir. Model tığ işi ile yapılmaktadır. Tığ kullanabilen bayanların rahatlıkla yapabileceği bir patik modelidir. Kendinize eşinize dostunuza bot patikler yapmak isterseniz bu modeli tercih edebilirsiniz. Krokodil patik yapılışını videolu olarak yayınladığımız için yapılışını daha iyi kavrayabilirsiniz.

Önce aşağıdaki birinci videoda patik tabanı yapılışını öğrendikten sonra bot patik yapılışına geçeceğiz.

Patik Tabanı Yapılışı

Krokodil Bot Patik Yapılışı

Bir yorum

  1. carolina 10 Ocak 2019

    hola podrias dejar escrito lo mismo q decis en el video? xq no se tu idioma y si esta escrito es mas facil poder traducirlo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir