İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Laleli Örgü Lif Modeli Yapılışı

Çiçekli lif arayanlar için laleli lif modeli yapılışı. Örgü lifler arasından lale desenli lif modeli lif örmek isteyenler tarafından çok beğenilecek model.

Mutlaka yapmam gerekiyor diyebileceğiniz bir lif modeli. Lale desenli lif modelini sizlerde çok beğeneceksiniz. Çiçekli lif seven hanımlar bu örneği gördükten sonra hemen yapmak isteyecekler. Yapılışı kolay ve desenli lif modeli isteyen hanımlar lale lif modelinden yapabilirler.

Gençlerin çeyizlerine koymak için veya banyonuz için sizlerde lif örmek istiyorsanız bu yazımızda paylaştığımız laleli örgü lif modelini yapabilirsiniz.

Bilmeyenler için paylaştığımız lif modelleri detaylı açıklamaları ile sitemizde yer alıyor. Lif yapmak isteyenler sitemizdeki lif örnekleri kategorisine girip anlatımlı modellere bakarak yapılışlarını öğreniyorlar.

Laleli lif modelinden yapmak isteyen hanımlar öncelikle lif ipi ve tığınızı hazır edin. Daha sonra ise  paylaştığımız 23 dakikalık bir videoyu müsait olduğunuz bir zamanda dikkatlice izleyin. Videoda lale lif modelinin yapım aşamaları verilmiştir. Yapılışını öğrendikten sonra sizlerde rahatlıkla laleli liften yapabileceksiniz.

Laleli Lif Modeli

Hadi bakalım şimdi lif yapımını öğrenelim. Yalnız yukarıda da dediğim gibi lütfen videoyu dikkatlice izleyin.

Laleli Lif Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir