İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Misinalı Şiş İle Örgü Bere Yapımı

Misinalı şiş ile örgü bere yapımı videosu sitemizde yayınlanmıştır. Sizlerde bu muhteşem bereden yapmak istiyorsanız videoyu izlemelisiniz.

Örgü örerken misinalı şişleri de kullanabilirsiniz. Misinalı şişler ile bereler, atkılar ve patikler yapılabilir. Bu yazımızda sizlere Sevil Örgü youtube kanalında paylaşılan misinalı şiş ile örgü bere yapılışının videosunu paylaşacağız. Örgü bayan bere yapmak isteyenler bu muhteşem modeli göz artı etmemeli. Genç kızlar için harika bir bere modeli!

Örgü Baykuşlu Bere Yapımı yazımızdan sonra yeni bir bere yapılışı ile karşınızdayız. Bu defaki modelimiz daha güzel bir model. Misinalı şişler kullanılarak yapılan bu bereyi kısa bir süre içerisinde yapabilirsiniz. Boş vaktinizi değerlendirmek istiyorsanız aşağıdaki 23 dakikalık videoyu inceleyerek bu muhteşem berenin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve aynısından yapabilirsiniz.
Çarşıdan pazardan bere almak yerine kendi berenizi kendiniz yapın. Hem kendinize, hem çocuklarınıza hemde eşinize dostunuza bereler yaparak onları sevindirebilirsiniz. Örgü işinden anlıyorsanız bu bere çok beğenip sizlerinde yapmak isteyeceğinden eminim. O halde hadi berenin nasıl yapıldığına bir göz atalım!

Örgü Bere Yapımı

blank

Beremiz 88 ilmek
2 ters 2 düz 28 sıra

blank

20cm örnek yapıp kesmesine başlanıyor.

blank

Örgü Bere Yapımı Video

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir