İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Bayan Babet Patik Yapılışı

Bu yazımızda sizlere örgü bayan babet patik yapılışı anlatımını resimli olarak paylaştık. Şık ve kullanışlı bayan patik yapılışı ile karşınızdayız.

Eskiden anadolu kadınları çorap yerine patik kullanırlarmış. Örgü ile yapmış oldukları , tığ işi ve örgü yün ipleri kullanıp yapılan patikler ayakları sıcacık tutarmış. O zamanlar şimdiki gibi çoraplar yokmuş olsa da patik kadar sıcak tutmuyormuş. Günümüzde de ayaklarının daha sıcak kalmasını isteyenler çorap yerine patik kullanıyorlar. Örgü işini öğrenip kısa bir sürede örgü patikler yapabiliyorlar. Kadın patiği yapmak isteyenler için babet patik yapılışı paylaştık. Bu modelin yapılışını bir çok ziyaretçimiz bizden istemişti. Merak edenler için de resimli olarak babet patik yapılışını yayınladık.

Aşağıdaki resimleri sırasıyla takip ederseniz tığ kullanılarak yapılan bebek batiğin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bundan sonra babet batik nasıl yapılır? diye aramanıza gerek kalmayacak. Yapılışını öğrendikten sonra kış ayı gelmeden sizde babet patikler yapmaya başlayın.

Babet Patik Yapılışı

Babet patik yapılışı 1

Babet patik yapılışı 2

Babet patik yapılışı 3

Babet patik yapılışı 4

Babet patik yapılışı 5

Babet patik yapılışı 6

Babet patik yapılışı 7

Babet patik yapılışı 8

Babet patik yapılışı 9

Babet patik yapılışı 10

Babet patik yapılışı 11

Babet patik yapılışı 12

Babet patik yapılışı 13

Babet patik yapılışı 14

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir