İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü düğmeli bebek kazağı yapılışı

Bu yazımızda sizlere resimli anlatımlı olarak örgü düğmeli bebek kazağı yapılışı paylaştık. Resimlerde bakarak kazağın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Bebek kazağı için para harcamanıza gerek yok. Kendi bebeğinize veya eşinizin dostunuzun bebeğine el işi ile bebek kazakları yapabilirsiniz. Bunun için örgü tekniklerini bilmeniz gerekmektedir. Eğer örgü örmeyi biliyorsanız yülerce liraya satılan kazakları kendiniz yapabilirsiniz. Hemde daha güzellerini bile yapabilirsiniz. Tığ ve şiş işi ile harika kazaklar yapılmaktadırlar. Daha önce paylaştığımız Anlatımlı şiş işi örgü bebek yeleği yapılışı çok fazla ilgi görmüştü. Bu paylaşımdaki anlatımlı örneğin de ilgi göreceğini düşünüyorum.

Aşağıdaki resimlerin ne yazık ki yazılı açıklaması yok. Bir instagram sayfasında gördüğüm modeli siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istedim. Örgü biliyorsanız zaten resimlere bakarak nasıl yapıldığı hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Şimdi resimlerle örgü bebek kazağının nasıl yapıldığına bir göz atalım.

Örgü Bebek Kazağı Yapılışı

Örgü düğmeli kazak yapılışı 1

Örgü düğmeli kazak yapılışı 2

Örgü düğmeli kazak yapılışı 3

Örgü düğmeli kazak yapılışı 4

Daha farklı modeller için bebek yelekleri sayfasına göz atınız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir