İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Kirazlı Patik Yapımı

Örgü kolay bayan patik yapımı baştan sona açıklamalı model arayanlar. Kiraz patik yapılışı ile kadınlar patiği yapmak isteyenler için bu videoyu yayınladık.

İki renkli bayan patiği yapılışı isteyenler baştan sona anlatımlı video ile arayışlarını bulabilirler. Modelin adı kiraz modelidir. Bu ara moda olan bir patik örneğidir. İp olarak fıstık yeşili krem ve bordo kırmızı kullanılmıştır. Kirazın birde çiçeği var. Bir günde bir çift yapabileceğiniz bir bayan patik modelidir.

Tığ işi patik modelleri isteyenler kiraz patik modelini seçebilirler. Patik ipi ve tığ ile yapılan bu model bayan patik modelidir. Son zamanlarda moda olan patik  modelinin yapılışını sizde öğrenin diye burada videosunu paylaştık.

Kiraz Patik
Kiraz Patik

İlk 14 zincir çekerek patik örmeye başlıyoruz. 37 numara ayak için ilmek sayısı budur. Ayaklarınıza göre ölçerek boyutu ayarlayabilirsiniz. 14 tane zincir çektikten sonra normal başına dolayıp 4. zincire trabzan yapılıyor. Daha ayrıntılı bilgiler ise aşağıdaki videoda detaylı olarak verilmiştir.

Kiraz Bayan Patik Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir