İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Pike veya Yatak Örtüsü Yapılışı

Örgü ile pike veya yatak örtüsü olarak kullanabileceğiniz motifli örgü yapılışını paylaştık. Nohut örneği ile yapılan motiflerin yapımı sitemizde!

Nohut örgü modeli ile yapılan pike veya yatak örtüsü olarak da kullanabileceğiniz bu motifin yapımına sitemizde yer verdik. Tek renk veya iki renk yapabileceğiniz bu örgü modelini dilerseniz pike yapılışına kullanabilirsiniz. Çeyizlik pikeler yaparken bu örgü modeli kullanılabilir. Pike olarak değilde yatak örtüsü olarak da kullanmak isteyenler olabilir.

Örgü pike takımı yapılışı arayanlar, örgü yatak odası takımı yapımı arayanlar için paylaştığımız bu model tığ ile yapılıyor. Ören hanım kanalında yayınlanan bu model istek üzerine paylaşılmış. El işi hobiler sitesi ziyaretçileri için bizlerde siteye yükledik. Dantelli Pike Takımı Modelleri yazımızda pike takımları bulunuyordu. Orada yorum yazarak nasıl yapıldığını soran olmuştu. Şuan için sadece örgü pike takımı yapılışına yer veriyoruz. İleriki zamanda dantelli pike takımlarının yapılışlarını da paylaşacağız.

Örgü Pike Takımı veya Yatak Odası

Şimdi hangi alanda kullanacaksanız eğer önce tığ ile motifleri yapmanız daha sonra birleştirerek tamamlamanız gerekiyor. Tığ işi ile tek tek motifleri yapın. Motiflerin yapılışları ise videoda!

Pike Takımı veya Yatak Örtüsü Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir