İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Robalı Kız Çocuk Elbisesi Yapımı

Örgü robalı kız çocuk elbisesi yapımı el işi hobiler sitemizde paylaşılmıştır. Her yaştan çocuklar için elbise yapmak istiyorsanız buyrun sitemize!

Kız çocukları için örgü elbise yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda çocuklar için çok güzel bir elbise modelinin yapılışını yayınladık. Sevil Örgü kanalından almış olduğumuz bu elbise modeli çok şirin görünüyor. Sizlerde 3-6 aylık ve 10-12 yaş çocuklara kadar yapılabilen bu örgü elbiseden yapabilirsiniz. Tığ işi biliyorsanız sizlerde çocuklarınıza örgü elbiseler yapın. Kendi yapmış olduğunuz elbise çocuklarınıza çok yakışacak.

Sevil hanımın youtube kanalında paylaşmış olduğu çocuklar için robalı elbise modelini sizler için sitemizde yayınladık. Model tığ işi ile yapılmaktadır. 2, 2,5 numara tığ kullanılmaktadır. İnce ip ile örgüye başlanacak. 1 yaştan sonrası için 2 tane ince ipe ihtiyaç var. Bir ip yetmiyor. Önce istediğiniz yaştaki çocuk boyutuna göre zincir çekiyorsunuz. Örgü elbisenin yapımını aşağıdaki videoda Sevil hanım daha anlaşılır bir dille anlatmış.

Örgü çocuk elbisesi yaka sayıları

Robalı Çocuk Elbisesi

Örgü Çocuk Elbisesi Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir