İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Trabzanlı Lif Modeli Yapılışı

Bugün sizlerle örgü trabzanlı lif modeli yapılışını paylaşacağız. İstediğiniz uzunlukta zincir çekerek bu lif modelini yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Anlatımlı lif modelleri paylaşımına güzel bir örnekle devam ediyoruz. Modelin adı trabzanlı lif modelidir. Trabzanlarla yapıldığından dolayı bu isim verilmiştir. Tamanne kanalında yayınlanan bu harika örneğin yapılışını sizlerle videolu olarak yayınladık. Lif modelleri arasından seçmiş olduğumu güzel modellerden bir tanesidir.

Örgüye ilk başlayanların en çok yaptıkları arasında örgü lifler geliyorlar. Bayanlar genellikle lif örerek kendilerini örgü konularında geliştiriyorlar. Çeyizlerin vazgeçilmezi, banyoların olmazsa olmazlarından olan lifler el yapımıdır. Kendi yaptığınız lifleri çeyiz bohçalarında ve banyolarınızda bulundurabilirsiniz. Yapmayı bilmiyorsanız yapan hanımlardan ortalama 10 TL gibi ücret karşılığında bir lif satın alabilirsiniz.

Trabzanlı Lif Modeli

Trabzanlı lif modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki videoyu dikkatlice izleyin. Sonrasında nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaksınız.

Trabzanlı Lif Modeli Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir