İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Yuvarlak Kalpli Lif Yapımı

Anlatımlı lif modellerimiz yuvarlak kalpli lif yapımı ile devam ediyor. Yine çok beğeneceğiniz bir lif modelinin anlatımıyla karşınızdayız.

Evet sevgili hanımlar öncelikle sitemize hoş geldiniz. Daha önce de sitemizi ziyaret ettiyseniz anlatımlı örgülerimizi görmüşsünüzüdür. Liften yeleğe, hırkadan patiğe bir çok örgünün anlatımına daha daha önce yer vermiştik. Anlatımlı örgüleri çoğu zaman videolu olarak yayınlıyoruz. Bu da ziyaretçilerimizin kolayına gidiyor ve modelleri kolaylıkla öğrenebiliyorlar.

Ören hanımın örgülerine eski paylaşımlarımızda yer vermiştik. Şimdi harika bir lif modeli ile tekrar karşımıza çıkıyor. Yuvarlak kalpli lif yapımı paylaşımını kanalında yayınlayan Ören hanımın bu muhteşem örneğini sizler için bu sayfamızda paylaştık. Ören hanımın anlatımlı lif modelleri ziyaretçilerimiz tarafından çok beğenilmişti. Yuvarlak lif modelinin de beğenileceğini düşünüyorum.

Tatillerin bitmesi ile evlerine dönen hanımlar artık örgü işlerine başlamaya hazırlanıyor. Onlar için şimdiden 2018 lif modelleri arşivimizi yayınladık. Arşivde 40 tane birbirinden güzel lif yer alıyor. Çeyizlik için, banyo kesesi olarak kullanmak için veya dekorasyon için lif yapacaksanız paylaştığımız arşivdeki liflere bir göz atın.

Yuvarlak Kalpli Lif

Yuvarlak kalpli lif modeline yuvarlak şekilde başlanıyor. Dilimleri daha sonradan kapatarak kalp şeklini alıyor. Daha sonra fıstıklarla çiçeklerin etrafı pembe ile gidilmiş. Renk olarak pembe beyaz ve yeşil renk lif ipi tercih edilmiş. Örgüye 6 veya 7 zincir çekerek başlayabilirsiniz. İlk zincire başına dolamadan batıp yuvarlak yapmanız gerekiyor. Sonrası ise aşağıdaki videoda.

Yuvarlak Kalpli Lif Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir