İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örmeye Mısın? Hemen Örmek İsteyeceğiniz Tığ İşi Kalpli Çorap Yapımı

Çok fazla beğenilen patik modeli olan kalpli çorap yapımı. Örgü örmeye vakti olan hanımların hemen örmek isteyecekleri bu kalpli çorabın yapılışı tığ işidir.

Hanımlar yine el sanatlarını kullanarak birbirinden güzel örgülerini örmeye devam ediyorlar. Her geçen gün karşımıza daha güzel görünen örgüler çıkıyor. Hem şiş hemde tığ işi örgüler göz kamaştırıyor. Yeni yeni modellerle karşımıza çıkan bir örgücü arkadaşımız olan Ören Hanım kanalında yayınlamış olduğu tığ işi kalpli çorap yapımını bu yazımızda paylaşacağız.

Tığ işi kalpli patik

Patik modelleri paylaşımlarımıza sevdiğiniz modellerden devam ediyoruz. Paylaşmış olduğumuz patikler hanımların yeni tasarlamış olduğu patiklerdi. Genellikle görünümü güzel ve yapılışı kolay olan modellerden paylaşmaya özen gösteriyoruz. Acemi hanımlar bile anlatımlı videolar ile patik gibi bir çok örgüyü örebilirler.

Ören hanımın paylaştığı 40 dakikalık video içerisinde kalpli çorap patik yapılışı aşağıda yer alıyor. Boş bir vaktinizde çocuklarınızı okula eşinizi de işe gönderdikten sonra bir günde yapıp bitirebileceğiniz bu patikten örmeye başlayabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Tığ İşi Kalpli Çorap Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir