İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Papatya Desenli Patik Yapılışı

Desenli patik modelleri istiyorsanız papatya desenli patik yapılışına buradan ulaşabilirsiniz. Üstelik yapımı Türkçe videolu olarak yayınlanmıştır.

Patik modelleri paylaşmamızı bekleyenler burada mı? Çok güzel bir bayan patiği örneği ile karşınızdayız. Bu örnek desenli patik modelleri arasındadır. Üstelik videolu anlatımlı olarak paylaştık. Papatya desenleri ile süslenen kahverengi patikler ayaklarınıza çok ama çok yakışacak.

Tığ işi patik modelleri paylaşıyorduk fakat desenli patiklere çok yer vermemiştik. Genellikle boncuklu patikler ve tunus işi örgülere yer veriyorduk. Bugün Denizin El İşi Günlüğü kanalında gördüğüm bayan patiğini görünümden dolayı çok beğendim. Bu modeli sitemi ziyaret edenler de yapabilsin diye hemen buraya eklemek istedim.

Videolu patik modelleri ile tığ kullanıp patikler örebilirsiniz. Ayrıca şişler ile de örgü patikler örülebilir. Tunus işi patikler çok ilgi görüyordu. Onun için tunus işi örgülere biraz daha fazla önem verdiğimiz doğrudur. Hanımlar rahat olduğundan dolayı o örgü tekniğini seçebiliyorlar.

Papatya Motifli Patik

Papatya desenli patik yapılışı için aşağıda bulunan video size yardımcı olacak. Kış aylarınızda evinizde terlik yerine gün boyu daha rahat giyebileceğiniz bir patik modeli.. Bu patik modelini siz de daha kolay örebilirsiniz. Yapılışını videomda adım adım anlatmaya çalışmış.

Papatya Desenli Patik Yapımı Videolu Anlatım

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir