İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pirinç Örgü Çocuk Süveteri Yapımı Aşama Aşama Anlatımlı

Pirin örgü modeli ile çocuk süveteri yapımı aşama aşama anlatımlı olarak burada. Soğuk kış günlerinde çocukları sıcacık tutacak süveter yapmaya ne dersiniz?

Malum kış ayları geldi havalar da soğudu. Dışarı çıktığınızda da sıkı sıkı giymeniz lazım. Özellikle de çocukları sıkı sıkı giydirmeniz lazım. Bu havalarda üşüyüp hasta olmamaları için sıcak tutan şeyler giymeleri gerekiyor. Örgüyle de çocukları sıcak tutan giysiler yapılabiliyor.

Süveter, kazak, atkı, bere ve patikler yaparak dışarıda ve içeride giydirebileceğiniz giysiler yapmış olursunuz. Böylelikle çocuklar bu örgülerle hem sıcacık kalacaklar hemde hasta olmayacaklar. Yumuşacık örgülerle çocuklarınız kar topu bile oynayabilirler. Onlara yapacağınız bere atkı ve eldiven takımıyla beraber kartopu keyfini yaşayabilirsiniz.

Gelin şimdi süveter modelimizin yapılışına. Elaydi_knitting sayfasında paylaşılan bu süveter modeli pirinç örgü tekniğiyle örülmüştür. Düz örgü, ters örgü, haroşa örgü ve çift pirinç örgü teknikleri kullanılan tekniklerdendir. Bu örgü tekniklerini bilenler süveteri örebilirler.

Örgü süveterin sayıları 2 / 3 yaş arası için, 3.5 nr şiş, 2 yumak baby one kartopu, renk nr. k633.. kolay gelsin.

Pirinç Örgü Çocuk Süveteri Yapımı

blank

blank

blank

blank

blank

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir