İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pullu Boncuklu Bayan Patik Yapılışı

Farklı patik modeli arayanlar paylaşmış olduğumuz pullu boncuklu bayan patik yapılışı örneğine göz atabilirler. Adım adım açıklamalı örnektir.

Bayan patik yapmak isteyenler için güzel bir model paylaşımı yapıyoruz. Bu model pullu boncuklu patik yapılışı örneğidir. Pul ve boncuklarla süslenene patikler günümüzde anadolu kadınlarının sıklıkla kullanmış oldukları modeller arasındadır. Sizde bu modelin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Videodaki örgüde 3 numara şiş kullanılmıştır. Dileyen 2 numara şiş de kullanabilir. 103 ilmek başlanarak yapılır. Alt kısım 15 sıra haroşa örülür. 2 sıra pembe haroşa ve 2 sıra pembe haroşa örülür. Detayları paylaşmış olduğumuz videolarda görebilirsiniz.

Örgüye yeni başladıysanız dahi aşağıdaki videoyu izleyerek bayan patik yapılışı modelini yapabilirsiniz. Patik modelleri kategorisinde paylaşmış olduğumuz diğer örgü patik anlatımlarına da göz atabilir beğendiğiniz modeli sizler de yapabilirsiniz.

blank

Boncuklu Bayan Patik Yapılışı

 

Uyarı: (orta kısmını örerken bir ilmekle başlanan yerin kenarlardan renkli ipi alırken yanlardan ikişer tanede ilmek alıp azaltın iki taraftanda).

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir