İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rengarenk Lifler

Lif örnekleri arayanlar için çok güzel modeller paylaştık. Aysunun Göz Nuru instagram sayfasında yayınlanan birbirinden güzel örgü lifler.

Aysun hanımın sayfasında yayınlamış olduğu hepsi birbirinden güzel bir kaç lif modelini buradan sizlerle paylaşmak istedik. Aysun hanımın paylaştığı lifler o kadar güzel ki insan baktıkça içi açılıyor. Gelin ve damatların bohçaları için bu lifler çok uygun. İsterseniz bu lifleri banyolarınızda kullanabilirsiniz, istersenizde dekoratif aksesuar olarak banyonuzda kullanabilirsiniz.

Genellikle her evde günlük kullanım olarak örgü lif modelleri bulunuyor. Günümüzde hanımlar o kadar çok ve çeşitli lifler yapıyorlar ki hızlarına yetişmek mümkün değil. Her gün yeni lif modelleri ile karşımıza çıkan hanımlar tüm hünerlerini gösteriyorlar.

Bahar Çiçeği Lif Modeli Yapılışı

Bahar çiçeği lif modeli

Bahar çiçeği lif modeli yapılışı için ilk olarak lifin 6 adet yuvarlak parçası ayrı ayrı örülür. Lifin kenarlarını ortaya doğru kıvırıp dikilir. 9. fıstık ile 10. fıstık arasına tel toka takılır. 9 fıstık gözüküyor. 10. fıstık gözükmeyecek şekilde örülür. İsteğinize göre orta kısmına çiçek koyabilirsiniz. Yapılışı çok kolay, görünüşü ise çok şık bir modeldir. Bahar çiçeği lif modelini yaptıktan sonra yukarıdaki fotoğrafta göründüğü gibi görünmesi gerekiyor. Yukarıdaki lif modelinde pembe ve beyaz renklerde lif ipleri kullanılmış. Sizler farklı renk lif ipi kullanarak da yapabilirsiniz.. Bahar çiçeği lif modeli yaparken rengarenk ipler kullanıp örebilirsiniz.

Rengarenk Lifler

Çiçekli kese lif model

Çiçekli kese lif modeli

Çiçekli tomurcuk lif

Çiçekli tomurcuk lif

Fıstıklı yuvarlak lif

Fıstıklı yuvarlak lif

Küp Desenli Lif

Küp Desenli Lif

Rüzgar gülü banyo lifi

Rüzgar gülü banyo lifi

Yuvarlak çilek lif modeli

Yuvarlak çilek lif modeli

Kaynak: aysunungoznuru

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir