İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sabunluklu Elbise Lif Modeli Yapımı

Paylaştığımız sabunluklu elbise lif modeli yapımı ile harika bir örneğin nasıl yapıldığını gösterdik. Lif yapmak isteyen hanımlar bu modele bayılacaklar.

Lif modelleri paylaşımlarına sabunluklu lif modeli yapımı ile devam ediyoruz. Bu lif örneğimiz hem elbise lif modeli hemde üzerinde sabunluk bulunuyor. Sabunu içine koymanız için elbise lifin üzerine özel bir bölüm yapılmış. Elbise Lif Yapılışı yazımızda daha önce sade bir elbise lifin yapılışını yayınlamıştık. Bu model o modele göre biraz daha farklı. Ben bu örneği daha çok sevdiğim için sizlerinde öğrenmesi için siteye yüklemek istedim.

Emelce örgüler kanalında yayınlanan bu lifin yapımı videolu olarak paylaşıldı. Lif örnekleri arasından en çok seveceğiniz modellerden biri olacağından eminim. Çeyizlik lifler, hediyelik lifler ve banyonuza lif yaparken bu lif örneğine bakmadan başka bir lif yapmanızı tavsiye etmiyorum 🙂 Özellikle de çeyizlik lif modelleri arasında bu modelleri mutlaka bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Sabunluklu Elbise Lif

Sabunluklu elbise lif modeli yapılışı ile sizlerde nasıl yapıldığını zorlanmadan öğrenip yapabileceksiniz. Aşağıdaki videoyu dikkatlice izlemeniz yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir