İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şiş İşi İncili Mavi Bayan Patik Yapılışı

İnciler ve şişle yapılan şiş işi bayan patik yapılışı. İki şişle incili patik yapmak isteyenler paylaştığımız videoyu izleyip örmeye başlayabilirler.

Patiklar ya tığla yada şişle örülürler. Kimi bayan patik yaparken tığ işini tercih etse de çoğu bayan şişle patik örmektedir. Uzun süredir karşıma şiş işi patikler daha çok çıkıyor. Özellikle de iki şişle yapılan patikler oldukça revaçta. Hanımlar iki şişle harika patikler örüyorlar. Tabi yapılan patikler de çoğu zaman motiflerle ve desenlerle süsleniyor. Bazende süslemek için boncuklar ve inciler kullanılıyor. Patik yapılışı için kullanılan inciler şişle birleşinde ortaya muhteşem bir model çıkıyor.

İki şişle incili mavi patik
İki şişle incili mavi patik

Videoda incilerin patiğe iliştirilmesi, patik yapılışı, desenlerin örülüşü ve bir çok bilgi videoda yer almış. Siz modeli öğrendikten sonra incileri kafanıza göre dizerek farklı desenler de yapabilirsiniz. Eğer sizinde bir mavi patiğiniz yoksa videoyu izleyip örmeye ne dersiniz?

İki şişle incili bayan patik
İki şişle incili bayan patik

Farklı modeller arayıp daha fazla örnek öğrenmek isteyenler varsa patik modelleri kategorisindeki videolu anlatımlara göz atabilirler. Daha fazla model öğrenmek istiyorsanız bizi sıkça takip edebilirsiniz.

İncili Mavi Bayan Patik Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir