İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sonbahar Yaprağı Motifli Patik Modeli Yapılışı

Sonbahar yaprağı motifli bayan patik modeli yapılışı. 5 tane sararmış yaprak ile yapılan patik modeli şiş işi örgü ile yapılmaktadır.

Sonbahar aylarındayken en çok karşılaştığımız şeylerden biri de ağaçlardan dökülen sararmış yapraklar. Sokağa çıktığımızda heryerde karşımıza çıkan kurumuş yapraklar sonbaharın manzarasını bizlere gösteriyor. Sararan yapraklar bir çok fotoğraf severlerin manzarasına giriyor.

Bizlerde örgücü hanımlar olarak sararmış olan yaprakların manzarasını patiklere yansıtacağız. Örgü bayan patikleri üzerinde manzara mı olur demeyin. Sonbahar yaprağı desenleri ile yapacağınız patik modelleri çok hoş görünecektir. Tığ işi ve çorap şişleri ile yaprak desenlerini patiğin üzerine işleyebilirsiniz.

23 ilmek 24 sıra örerek patik örmeye başlıyoruz. Ayak numaranız büyük ise uzatabilirsiniz. Patik tamamen haroşa örgü ile örülüyor. Patik çorap şişi ile örülüyor. Dilerseniz ince ip kullanabilirsiniz.

Sararmış yapraklı patik

Sonbahar yaprakları örgü patik

Patik modeli hakkında yapılan bazı yorumlar;

Çok güzel olmuş çok beğendiğim bir örnek nasıl yaparım diye düşünüyordum Harika oldu bunu sayenizde çok rahat yapacağım.

Çok teşekkür ederiz basit ve şık sizide son videoma beklerim sevgiler

Sararmış Yaprak Motifli Patik Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir