İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Örgü Üzüm Salkımı Şal Yapılışı

Şal modelleri arasından en güzeli olan ve çok beğeneceğiniz örgü üzüm salkımı şal yapılışı ile karşınızdayız. Tığ işi kullanarak bu şalı yapabilirsiniz.

Örgü işi ile uğraşıyorsanız daha önce üzüm salkımı şal modeline denk gelmişsiniz. Bu modelin ne kadar güzel olduğunu da bilirsiniz. Üzüm salkımı şal modeli tığ işi ile yapılmaktadır. Tığ işi yapmayı bilenler bu modeli rahatlıkla yapabilirler.

Üzüm salkımı deseni ile yapılan bu şal örneğine üzüm bağları örgü modeli adı verilmiştir. Ören hanım kanalında yapılışı paylaşılan bu şal modelini sizlerle paylaşmak istedik. Videolu anlatımlı olduğu için yapılışını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Eğer şal örmeye ilginiz varsa daha önce paylaşmış olduğumuz Gelin Şalı Yapılışı yazımıza göz atabilirsiniz. Evlenecek olan genç kızlar için gelin şalı anlatımına yer vermiştik.

Ayrıca Tunus işi seviyorsanız Tunus işi şal yapılışı konusunda da yine çok güzel bir modelin anlatımına yazılı olarak yer vermiştik. Konuyu inceleyerek Tunus işi şallar yapabilirsiniz.

blank

Aşağıdaki videoda üzüm salkımı şal modelinin detaylı anlatımı yer alıyor. 22 dakikalık videoda şal için kullanılan malzemeler ve nasıl yapıldığını öğrenip sizlerde zevkinize uygun renk ip alarak şal yapılışına hemen başlayabilirsiniz.

Örgü Üzüm Salkımı Şal Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir