İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Üçgen Lif Modeli Yapılışı

Bugün değerli ziyaretçilerimiz için tığ işi üçgen lif modeli yapılışı yayınladık. Banyo kesesi olarak kullanabileceğiniz harika bir lif modeli daha!

Evet sevgili hanımlar lif anlatımlarına kaldığımız yerden devam. Şimdi paylaştığımız model bir çok bayanın beğendiği üçgen lif modeli. Farklı lif örmek isteyenler için banyo kesesi paylaşalım istedik. Banyolarımızın olmazsa olmazlarından olan örgü liflerden yapmak isteyen hanımlar için lif modelleri sayfamızda bugüne kadar onlarca model paylaşımında bulunduk. Yeni lifleri paylaşmaya da devam ediyoruz.

Tığ işi ile yapılan çok güzel modeller var. Bayanlar el hünerlerini ortaya koyarak yapmış oldukları lifleri banyolarında banyo kesesi olarak kullanıyorlar. Geçmişten günümüze banyoların eksik olmayanlarından olan örgü lif modelleri her geçen gün yeni modelleri ile karşımıza çıkıyor. Bizlerde el işi hobiler olarak bu yeni modellerin anlatımlarını sitemizde paylaşıyoruz. Ören hanım kanalında yayınlanmış olan üçgen lif yapımı modelinin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni örgü lif örneği

Örgü Üçgen Lif Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir